Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних  09:00-18:00

0
Мій кошик

Насоси для перекачування пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

НАСОСИ: СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

НАСОС ДЛЯ ПЕРЕКАЧУВАННЯ ПАЛИВА ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЗРУЧНОЇ ТА БЕЗПЕЧНОЇ РОЗДАЧІ ПАЛИВА З ОДНІЄЇ ЄМНОСТІ В ІНШУ ТА ДЛЯ ЗАПРАВКИ ТЕХНІКИ. НАШИМИ КЛІЄНТАМИ Є ВЛАСНИКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ, БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ЛОГІСТИЧНІ КОМПАНІЇ, МАЛІ АВІАЦІЇ. ПРАКТИЧНО ДЛЯ КОЖНОГО ПІДПРИЄМСТВА, ДЕ Є ВЛАСНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРК, ВИБІР ТА ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РОЗДАЧІ ПАЛИВА Є АКТУАЛЬНИМ ЗАВДАННЯМ. НАСОС ДЛЯ ПЕРЕКАЧУВАННЯ ПАЛИВА КУПУЮТЬ НЕ ЛИШЕ ВЕЛИКІ КОМПАНІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРА, А Й САДІВНИКИ-ПРИВАТНИКИ, ДЛЯ ЯКИХ АКТУАЛЬНИМ Є ПИТАННЯ ЗАПРАВКИ, НАПРИКЛАД, КОСАРОК ТА МОТОБЛОКІВ. СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ НИХ МИ ДОДАЄМО В АСОРТИМЕНТИ КОМПАКТНІ ТА БЮДЖЕТНІ МОДЕЛІ.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ: НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

У каталозі представлений широкий асортимент насосів для перекачування дизельного палива. Для того, щоб зробити грамотний вибір, пропонуємо ознайомитися з основними характеристиками.

Насоси класифікуються за такими параметрами:

  • Вид палива. Для різної густини палива передбачені різні типи насосів. Різниця між ними насамперед у матеріалах, що забезпечують вибухозахищеність корпусу. Ми пропонуємо насоси для перекачування бензину, дизеля, олії та рідини Adblue.
  • Напруга живлення. Насос для дизеля 220В – для стаціонарного використання, 12 та 24В – для використання в польових умовах.
  • Продуктивність. Залежно від очікуваних обсягів та швидкості роботи можна підібрати необхідну продуктивність насоса. Доцільно застосовувати потужніші насоси для професійного щоденного використання при високих експлуатаційних навантаженнях, а насоси з меншою продуктивністю для перекачування невеликих обсягів палива.
  • Тип: занурювальні або самовсмоктувальні (виносні). 

Також варто звернути увагу на час безперервної роботи бензинового насоса. Вибрати насос для палива з оптимальними характеристиками в залежності від подальшого цільового застосування допоможуть менеджери компанії «Власна АЗС».

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОПОНОВАНИХ МОДЕЛЕЙ НАСОСІВ

Ми зупинили свій вибір на представлених вище моделях, оскільки вони відповідають нашим вимогам до якості та надійності, зручні в експлуатації та довговічні. Виробники, з якими ми співпрацюємо, представляють цю ж продукцію на європейському ринку, що підтверджує її бездоганну якість та відповідність чинним нормам та регламентам. Крім того, ми залишили у своєму асортименті тільки ту продукцію, яка отримує більшість позитивних відгуків наших клієнтів.

Хочемо звернути увагу і на те, що в каталозі представлені не лише перевірені часом та покупцями моделі насосів, а й новинки. Нещодавно ми доповнили асортимент насосом для перекачування олії.

Купити насос для дизельного паливаЗамовити насос для перекачування дизельного паливаЦіна на насос для бензину

СУПУТНЄ ОБЛАДНАННЯ

Насоси є складовою паливороздавальних колонок, в які так само входить лічильник, заправний пістолет, що подає та роздає шланги та корпус. На нашому сайті або по телефону разом зі спеціалістами ви можете підібрати весь комплекс або замовити інші комплектуючі. Однією з суттєвих переваг роботи з компанією «Власна АЗС» є можливість підібрати повний комплект технічних засобів для всього циклу перекачування палива: купівля, зберігання, роздача — «під ключ» у одного постачальника.

Компанія «Власна АЗС» дотримується гнучкої цінової політики, тому в каталозі є бюджетні моделі насосів за демократичними цінами, а також дорожчі, високопродуктивні моделі.

Ми готові організувати оперативну доставку по всій території України навіть у день звернення, оскільки ми цінуємо час наших замовників.

Найдешевший товар Погружний насос для ДП 12/24В 420 грн
Найдорожчий товар Насос для бензину BAG-800, 220В, 100-150л/хв 40690 грн
Найпопулярніший товар Насос на дріль BT-87 1621 грн
Найбільш обговорюваний товар Насос для дизельного палива Н12/24-60 вольт, 40/60 л/хв 4250 грн
Вгору