+380

Обладнання для АЗС

Компанія «Власна АЗС» пропонує сучасні рішення для тих, хто шукає можливості для створення власної станції або швидкої і безпечної заправки транспорту на виробництві. Власна станція дозволяє не залежати від великих мереж і економити на пальному.

Крім того, ми поставляємо за низькою ціною надійну продукцію з гарантією якості для стаціонарних і мобільних заправних станцій. Замовляйте її на нашому сайті з швидкою доставкою по Києву та Україні.

Які існують види обладнання для АЗС

Ми поставляємо все основне обладнання, необхідне для безпечної роботи заправки. На сайті компанії «Власна АЗС» ви можете купити:

  • мобільні та стаціонарні колонки для палива;
  • всі види АЗС від невеликих до модульних та контейнерних;
  • обладнання для модульних заправок;
  • фільтри тонкого очищення і мастильна обладнання;
  • насоси, пістолети і лічильники пального.

Ми пропонуємо доступні ціни на продукцію для заправок з гарантією якості. На продукцію ТМ «Бенза» надаємо гарантію 2 роки. Здійснюємо швидку доставку по Києву та Україні і обслуговування у власному сервісному відділі. На нашому сайті ви можете все для забезпечення безперебійної роботи заправної станції і безпечної роботи з паливом.

Замовляйте все для власної АЗС онлайн

Для забезпечення господарських та виробничих потреб знадобиться власна заправна станція. Вона може бути зовсім невеликою, може складатися з декількох модулів, а може бути повноцінною контейнерною - все залежить від потреб вашого бізнесу.

Компанія «Власна АЗС» пропонує низькі ціни і швидку доставку обладнання для будь-якої АЗС. Ви зможете знайти заправні пістолети, фільтри та насоси високої якості на сайті, а якщо виникнуть питання щодо умов доставки або характеристик обладнання, залиште замовлення, і наш менеджер зв'яжеться з вами у зручний для вас час.

Замовляйте товар на суму понад 1000 гривень, і його доставка буде безкоштовною. Умови та вартість доставки великогабаритного обладнання обмовляється окремо з нашими менеджерами.