Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних  09:00-18:00

0
Мій кошик

Лічильники обліку пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ВЛАСНА АЗС - ТОЧНИЙ ЛІЧИЛЬНИК ВИТРАТИ ПАЛИВА

Будь-якій автозаправній станції, а також підприємству з власної міні-АЗС, щоб успішно вести господарську діяльність, потрібен постійний контроль витрат всіх відпускаємих паливно-мастильних матеріалів. Вирішити це завдання допоможе лічильник обліку палива.
На сьогоднішній день лічильник витрати палива є незамінним помічником всіх автотранспортних підприємств і заправних станцій. Саме такі пристрої дозволяють робити точний облік.

ЛІЧИЛЬНИК ДЛЯ ПАЛИВА: ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ

Залежно від типу і моделі, лічильник обліку палива може мати різні технічні характеристики і пропускну здатність, що в свою чергу впливає на його вартість.


На сьогоднішній день на ринку представлені:


Обидва ці типу лічильників дозволяють постійно вести облік будь-яких паливно-мастильних рідин на автотранспортних і автозаправних підприємствах, дізельно- і бензогенераторних електростанціях, на установках промислового призначення, річкових плавзасобах і багатьох інших об'єктах.


Щоб не помилитися у виборі даного пристрою і експлуатувати його тривалий час на своєму підприємстві без всяких проблем, слід обов'язково враховувати швидкість, з якою працюють насосні агрегати, допустиму точність вимірювань, середній обсяг витрат і в'язкість рідини, яка підлягає вимірюванню.


Для того щоб правильно заміряти перекачувану продукцію цілком достатньо звичних механічних лічильників, однак сьогодні все більше підприємств і АЗС для обліку нафти чи нафтопродуктів застосовують електронні моделі, тому що вони відрізняються високою точністю вимірювань.
Купить электронный счетчик для дизельного топлива Заказать счетчик учета выдачи дизельного топлива Цена на электронный счетчик для дизельного топлива

ВЛАСНА АЗС ДОПОМОЖЕ КУПИТИ ЛІЧИЛЬНИК ВИТРАТИ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА

Ми співпрацюємо тільки з найкращими виробниками лічильників обліку палива. Завдяки чому, ми можемо гарантувати вам повну безпеку їх використання і високу точність їх показників, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами якості.
Щоб вам простіше було зробити свій вибір, кожна модель лічильника представлена ​​фото і технічними характеристиками. Більш того, з вами на зв'язку завжди знаходяться наші менеджери, які готові відповісти на будь-які питання або надати професійну консультацію і допомогти зробити правильний вибір.

Найдешевший товар Паливозаправний пістолет з вбудованим лічильником АС-15А 2756 грн
Найдорожчий товар Електронний лічильник для великого протока MGE-400 для дизельного палива, масла, 15-400 л / хв, +/- 0,5%, Іспанія 29994 грн
Найпопулярніший товар Електронний лічильник К24 для дизельного палива, бензину, масла, АдБлю 7-120 л / хв, +/- 1%, Італія 5689 грн
Найбільш обговорюваний товар Лічильник обліку видачі дизельного палива БЕНЗА БЛМ-100, 20-100 л / хв, +/- 1% 3800 грн
Вгору