Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних  09:00-18:00

0
Мій кошик

Паливозаправні колонки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ЗАПРАВНА СТАНЦІЯ - РАЦІОНАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ З АВТОПАРКОМ

ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ, ДЕ НЕОБХІДНА НАДІЙНА, ДОВГОВІЧНА ТА ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА РОЗДАЧІ ПАЛИВА, ВАЖЛИВИМ Є КОНТРОЛЬ ЗА ЙОГО ВИТРАТОЮ ТА ОБЛІК ЗАЛИШКІВ, ОПТИМАЛЬНИМ КОМПЛЕКСНИМ РІШЕННЯМ БУДЕ ЗАПРАВНА СТАНЦІЯ. ПРИДБАННЯ ЦЬОГО ОБЛАДНАННЯ Є ВИГІДНИМ ТА РАЦІОНАЛЬНИМ ВКЛАДЕННЯМ КОШТІВ, ОСКІЛЬКИ ОДНОЧАСНО ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ОПЕРАТИВНІСТЬ ТА СВОЄЧАСНІСТЬ ПРОЦЕДУР ЗАПРАВКИ, Є МОЖЛИВІСТЬ СТЕЖИТИ ЗА ЯКІСТЮ НАФТОПРОДУКТІВ ТА ПОКРАЩУВАТИ ЙОГО, А ТАКОЖ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ІНСТРУМЕНТ ЕФЕКТИВНОГО ОБЛІКУ. КРІМ ТОГО, СУЧАСНІ ПАЛИВОРОЗДАВАЛЬНІ КОЛОНКИ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ АВТОНОМНО, ЩО МІНІМІЗУЄ АБО НАВІТЬ ПОВНІСТЮ ВИКЛЮЧАЄ ВПЛИВ ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРА ПІД ЧАС ФОРМУВАННЯ КОНТРОЛЬОВАНИХ ПОКАЗНИКІВ.

Купити мобільний заправний комплексЦіни на мобільний заправний комплекс для ДПЗамовити паливороздавальну колонку

 

 

 

ЗАПРАВНА КОЛОНКА - ЦЕ ОПТИМАЛЬНИЙ КОМПРОМІСНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ТИХ КЛІЄНТІВ, ЯКИМ МАСШТАБИ СТАЦІОНАРНИХ, РОЗГОРНУТИХ ЗАПРАВНИХ КОМПЛЕКСІВ БУДУТЬ НАДМІРНИМИ, А ПРОДУКТИВНІСТЬ НЕВЕЛИКИХ КОМПАКТНИХ МОДУЛІВ НЕДОСТАТНЯ.

СВОЯ ЗАПРАВНА СТАНЦІЯ – АРГУМЕНТИ «ЗА»

 • Використання заправної колонки та резервуара для палива дає можливість знизити витрати на нього, оскільки при закупівлі великих обсягів можна розраховувати на спеціальні ціни та хороші знижки. Чим більший обсяг ви зможете купувати, тим вигіднішою буде ціна. Зменшення частоти закупівель дозволить мінімізувати негативний вплив коливань цін на заправки.
 • Поліпшена якість палива. На звичних АЗС система контролю якості палива не завжди ефективна, крім цього використання застарілого паливороздавального обладнання та несвоєчасна заміна фільтрів також не сприяють поліпшенню якості нафтопродуктів. Але навіть у дрібному смітті можуть бути дрібні фракції, які вкрай негативно впливають і на ресурс, і на роботу паливних систем. Купивши заправну колонку легше здійснювати контроль за станом палива, що використовується.
 • Легкість у встановленні. Технологія монтажу нагадує складання конструктора. Справа в тому, що комплектуючі частини колонки поставляються вже в зборі і навіть із блоком керування, який встановлений у корпус. Монтажнику необхідно лише зміцнити п'єдестал і панель, що несе, підключити живлення, здійснити калібрування лічильника, налаштування. Хочемо зазначити, що у разі потреби наші фахівці проведуть необхідні консультації та допоможуть здійснити пуско-налагодження станцій.
 • Простота експлуатації. Завдяки використанню сучасних технологій працювати із заправною станцією не складно. Ми завжди робимо акцент на безпеку, тому інформуємо клієнтів про необхідні запобіжні заходи та правила електробезпеки при роботі з колонкою. Виробники надають якісну експлуатаційну документацію, де детально прописані всі процедури та алгоритми, нюанси з обслуговування, налаштувань та повірки. Консультанти «Власна АЗС» роз'яснять цікаві моменти роботи і допоможуть налагодити процес експлуатації.

Менеджери «Власна АЗС» завжди готові надати вичерпну технічну та інформаційну підтримку нашим клієнтам.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ВУЗЛИ ТА МОЖЛИВІ РЕЖИМИ РОБОТИ

Сучасні виробники пропонують різні моделі колонок під потрібну продуктивність.

У базову комплектацію колонки входять такі елементи:

 • Несуча панель або п'єдестал;
 • Самовсмоктувальний насос лопатевого типу з фільтром великого очищення;
 •  Двигун;
 • Рукав подачі;
 • Паливороздавальний рукав із пістолетом.

Опціонально гідравлічна та електрична частини можуть перебувати у боксі.

Колонки можуть працювати у таких режимах:

 • Ручний користувач перед активацією встановлює необхідний обсяг палива, використовуючи вбудовану клавіатуру.
 • Дистанційне: коли система роздачі палива активується оператором ПК або за допомогою пульта.
 • Автоматизований: коли за користувачем чи транспортним засобом закріплюється магнітний ключ або RFID ідентифікатор, а колонка обладнана зчитувачем. Брелоки-ідентифікатори та карти можуть бути з різною пріоритетністю та лімітами на витрату палива. Усі події, що стосуються налаштувань та транзакції, можуть зберігатися в енергонезалежній пам'яті з можливістю їх подальшої обробки та аналізу. Удосконалена система обліку є однією з основних переваг колонок, представлених у нашому каталозі.

Досвідчені фахівці «Власна АЗС» пропонують свої послуги з організації доставки, монтажу, а також з налагодження та можуть провести вступний інструктаж для користувачів.

Найдешевший товар Паливороздавальна колонка CUBE 31900 грн
Найдорожчий товар Заправний комплекс SM-50080 69384 грн
Найпопулярніший товар Мобільний заправний комплекс для ДG CUBE 70 MC, 12/220 В, 70 л/хв 45843 грн
Найбільш обговорюваний товар Паливороздавальна колонка STELA 48050 грн
Вгору