+380

Паливний модуль

80 000 грн

Оформіть замовлення в один клік

Залиште ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

З цим товаром пропонуємо:

ОПИС

Мобільний паливний модуль являє собою зручну ємність для зберігання дизельного палива, оснащену паливороздавальним насосом, завдяки якому ви можете здійснити заправку спецтехніки та транспорту безпосередньо на робочому об'єкті. Подібна ємність є незамінним елементом будь-яких робочих об'єктів, в тому числі будівельних, кар'єрних, польових і в інших випадках, коли виникає необхідність швидко і зручно здійснити дозаправку екскаватора, трактора, навантажувача або будь-який іншої техніки. Наявність такої мобільної ємності дозволяє значно заощадити час на дозаправку техніки.

Паливний модуль виконаний з міцної листової сталі, що володіє високими параметрами морозостійкості, зносостійкості і захисту від корозії. Ємність оснащена спеціальними кріпленнями для зручного транспортування.

Паливороздавальний насос встановлюється на металевій платформі. У комплект моделі входить механічний лічильник витрати палива, механічний роздатковий пістолет, тримач для пістолета, з'єднувальна муфта, паливний 4-метровий рукав і обвідний клапан.