+380

Промисловий дизельний генератор Aksa APD 201A, 380/220В, потужність 187,5 кВА.

1 299 000 грн

Оформіть замовлення в один клік

Залиште ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

З цим товаром пропонуємо:
  • Cервісне обслуговування
Делівері
Самовивіз
Інтайм
Нічний експрес
Нова пошта
Нова Пошта адресна доставка
Готівка
Накладений платіж
Готівкою
Банківський переказ (для юросіб)
Pay via WayForPay

ОПИС

Aksa APD 201A – потужна дизельна електростанція, що здатна забезпечити живлення 220В та 380В для адміністративних будівель, промислових та торговельних комплексів і інших комерційних об'єктів у разі аварійних знеструмлень або при організації мережі у польових умовах, наприклад, у кар'єрах, на будівельних майданчиках, у тимчасових житлових містечках тощо. Номінальна потужність станції складає 150 кВт, пікова – до 160 кВт (187,5 кВА та 200 кВА відповідно).

Висока стабільність напруги завдяки автоматичному регулятору

Трифазний генератор станції обладнаний автоматичним регулятором напруги, що забезпечує стабільні показники з коливаннями, що не перевищують 1%.

Автоматичний запуск та контроль параметрів роботи

Конструкцією електростанції передбачена функція автоматичного запуску генератора при знеструмленні мережі.
Мікропроцесорна панель управління з рідкокристалічним дисплеєм забезпечує зручний контроль робочих параметрів електростанції та мережі. У разі виявлення відхилень у роботі станції блок керування автоматично вимикає обладнання та сповіщає про виявлену несправність.

Потужний дизельний двигун CROWN KRAFT

Силовий агрегат станції – шестициліндровий дизельний двигун від компанії CROWN KRAFT робочим об'ємом 7,42 л з рідкісним охолодженням. Потужність двигуна - 211,3 к.с.

Більше 10 годин автономної роботи

Витрата пального залежить від режиму експлуатації станції та коливається у межах 20 – 40 л/год. Місткість паливного бака складає 271 л, що забезпечує від 7 до 12 годин автономної роботи електростанції, в залежності від навантаження.

Захист від пилу та вологи завдяки закритій конструкції

Обладнання електростанції змонтовано на металевій рамі з використанням пружних опорних подушок, що зменшують вібрацію та шумність при роботі агрегату. Захисний кожух забезпечує високий рівень шумоізоляції, захищає обладнання від опадів та пилу та обмежує безконтрольний доступ до нього.

Габаритні розміри станції разом з захисним кожухом – 3265х1163х1858 мм, вага без пального та охолоджувальної рідини – 1880 кг.

Відгуки (0)

Написати відгук

    Поганий           Хороший

Вас також можуть зацікавити