+380
Особливості влаштування контейнерних, модульних та пересувних АЗС

Особливості влаштування контейнерних, модульних та пересувних АЗС

Автор: Andrii Дата: 22/02/2022 Переглядів: 167 Коментарі: 0

Далеко не завжди монтаж стаціонарної АЗС є найкращим рішенням для відкриття підприємства з реалізації нафтопродуктів. Існує низка умов та моментів, за яких набагато вигіднішим є використання інших типів автозаправних станцій, серед яких модульні та контейнерні варіанти. Також і для приватного використання існує низка цікавих рішень, серед яких мобільні АЗС на базі єврокубу. У чому їх особливості ми розповімо у цій статті?

Особливості влаштування контейнерних АЗС

Контейнерні АЗС (КАЗС) є готовою конструкцією для встановлення на майданчику, в якій всі необхідні елементи для створення заправного пункту пристрою розміщені та об'єднані всередині металевого каркасу. Найчастіше вони виготовляються за заздалегідь обумовленим замовленням, але існують також готові вироби, які зазвичай купують користувачі для некомерційного використання.

КАЗС можуть бути обладнанні різними модулями керування і з'єднуватися з іншими контейнерами, утворюючи таким чином багатофункціональну станцію заправки. Всі вони у стоку, як правило, обладнані вентиляційними та опалювальними системами.

Варто пам'ятати, що для комерційного використання підприємством у населених пунктах допустима експлуатація лише КАЗС обладнаних двостінними паливними резервуарами. Для решти випадків можна застосовувати одностінні варіанти.


Серед очевидних переваг контейнерної автозаправної станції слід виділити: 

 • Підлогове розміщення без попередніх ландшафтних робіт, що суттєво здешевлює процес підготовки майданчика до встановлення АЗС.
 • Швидкий термін монтажу та правильне розміщення всіх приладів усередині контейнера із заводу.
 • Можливість використання у різних кліматичних зонах, від спекотних регіонів до областей вічної мерзлоти.
 • Можливість автоматизації та роботи мінімальної кількості персоналу.
 • Зумовлена ​​конструкцією екологічність та пожежна безпека.

Крім того, таку АЗС можна без особливих труднощів переміщувати та використовувати сезонно у різних локаціях.

Особливості пристрою модульних АЗС

Модульна автозаправна станція (МАЗС) — готова до експлуатації конструкція. Зовні вона виглядає як горизонтально розташований бак, в корпус якого вмонтована паливороздавальна колонка з пристроями підрахунку пального або без них. Зазвичай двостінні МАЗС мають лічильні прилади, тоді як одностінні резервуари застосовуються для особистих потреб і їх не потребують. Модульні АЗС дозволяють зберігати різні види нафтопродуктів.

Перевагами МАЗС можна назвати:

 • Готовність виробу до експлуатації відразу після купівлі.
 • Простота конструкції.
 • Можливість ручної перевірки рівня палива.
 • Зрозумілий вибір комплектації та обсягу резервуару для певних потреб.
 • Відсутність потреб у сертифікації системи.
 • Надійність та простота експлуатації.

Такі заправки популярні всередині гаражних кооперативів, промислових чи приватних автопарках, на стоянках спецтехніки, військових частинах тощо. Вони забезпечують зручну та просту систему управління доставкою пального, просто обслуговуються, а у разі виходу з ладу досить легко лагодяться, виходячи з граничної простоти конструкції.

Пристрій міні-АЗС на базі єврокубу

Сучасний варіант пересувної заправної станції для зберігання дизельного палива обсягом у середньому на 1000 літрів. Застосовуватися єврокуб може лише в особистих цілях, але для комерційної реалізації палива. Його зручно переміщати територією автобази, а також транспортувати на великі відстані, завжди маючи під рукою запас пального. Дуже актуально для колон мандрівників, а також проведення різноманітних автомобільних заходів. Конструкція складається з міцного пластику високої якості в металевому кожусі або каркасі, тому ємність надійно захищена від механічних пошкоджень.


Переваги міні-АЗС на базі єврокубу:

 • Порівняно низька ціна.
 • Мінімальна потреба у спеціальному монтажі.
 • Самостійний контроль якості пального за допомогою фільтрів.
 • Можливість купувати дизель одноразово оптом у постачальників за нижчою ціною.
 • Зручний пристрій, який контролює витрату та рівень пального на кожному (практично) виробі.
 • Наявність у комплектації паливороздавальних пістолетів.
 • Можливість оперативного заправлення транспортного засобу.

Підбирати заправну систему для особистих або комерційних потреб сьогодні не є проблемою. Головне враховувати, які типи АЗС для яких цілей застосовуються та грамотно використовувати ці знання, щоб організувати найзручніший процес доступу до заправної лінії у випадках, коли це необхідно. Vlasnaazs з радістю допоможе вам з підбором обладнання для ваших потреб.

Коментарі

Написати коментар