+380
Як вибрати обладнання для автозаправних станцій?

Як вибрати обладнання для автозаправних станцій?

Автор: Andrii Дата: 22/02/2022 Переглядів: 145 Коментарі: 0

Для того, щоб відкрити заправну станцію, яка приноситиме прибуток, важливо не тільки зробити це в правильному місці, але й дотриматися всіх моментів щодо вибору обладнання для неї. Важливо зберегти баланс між кількістю та якістю обладнання щодо планованого обсягу та виду пасажиропотоку. При цьому, зрозуміло, всі установки повинні відповідати вимогам екологічної та протипожежної безпеки та бути розміщені відповідно до нормативних документів та планів.

Яке обладнання знадобиться для АЗС?

Основні заправні пристрої, з яких загалом складається паливороздавальна колонка, це:

  • лічильник пального;
  • помпа для подачі палива;
  • фільтри для очищення пального;
  • заправний пістолет;
  • паливний резервуар;
  • джерело електроживлення необхідної потужності.

Крім того, слід подбати про наявність запасних деталей високої якості, щоб у разі виходу з ладу однієї зі складових колонки, якнайшвидше відновити її працездатність. Особливо це стосується продукції типу різьбових з'єднань та паливних шлангів, які мають здатність ушкоджуватися від інтенсивного використання, але при цьому досить легко та швидко замінюються.


Сумісність та сертифікати будь-якого обладнання слід уточнювати у продавця. Ми у Vlasnaazs детально проконсультуємо вас перед купівлею, рекомендуємо до нас звертатися.

Вимоги до обладнання

Все обладнання, яке можна встановлювати на комерційних АЗС, має бути сертифіковано, а ці сертифікати, своєю чергою, повинні прийматися відповідними органами. Економія в такому випадку буде не такою високою, тому що дешеві агрегати відповідно швидше виходять з ладу, вимагають ремонту та заміни. Чим складніший механізм, тим розумніше придбати якісну продукцію, підтверджену гарантією, плануючи її довгострокове використання.

Особливості вибору обладнання

Вибирайте обладнання для заправної станції, виходячи з прямого призначення. Якщо ви купуєте ємність, щоб встановити її під потреби невеликого гаражного кооперативу, промислового автопарку, для особистих потреб або під невелику бензоколонку у великій віддаленості від великих населених пунктів та великих доріг, то, зрозуміло, немає сенсу переплачувати за насос, що має здатність перекачувати велику кількість. палива та резервуар великого обсягу.


В іншому ж подбайте про повний комплект всього необхідного обладнання та всіх аксесуарів, які можуть знадобитися. Не забудьте про запасну арматуру, фільтри, чохли для паливороздавальних колонок. Це забезпечить нормальну роботу вашої АЗС за будь-яких обставин.

Коментарі

Написати коментар